Recenzie AEG

Overený zákazník www.xaurum.sk Overený zákazník

Pridané: 17. novembra 2016

Zakúpený v www.xaurum.sk

• dobre susi, pradlo je krasne vonave..Program " do skrine" uplne fajn vysusi, sam si reguluje cas, ak je pradlo skor suche, skrati cas. Cas sa meni aj podla hmotnosti pradla.. tazsie susi dlhsie, ked je ho menej, vysusi aj do 1,5 hodiny..
  • chyba mi program typu Jeans, ktore maju ine AEG a kde sa daju podla popisu susit okrem rifli aj napr. mikiny s pruznymi pasmi a pod...
  • Tiez navod je pisany malo podrobne pre cloveka, co ma susicku 1x v zivote... uvitala by som podrobny rozpis, co na ktorom programe susiť konkretne...
  • V programe MIX ( bavlna + syntetika) je pradlo dost vlhke... a ak mame len 2-3 kusky syntet. pradla a zvysok bavlnu, clovek to musi dat teda radsej na bavlnu, inak by to neuschlo...

Som spokojna, urcite je to kvalitna a dobra susicka s extremne nizkou spotrebou, ale nabuduce by som si asi kupila skor susicku, kde je aj program Jeans , lebo programy pre outdoor a sportove oblecko, co je tu, u nas doma moc nevyuzijeme, co som si neuvedomila pri kupe, kedze nemam skusenosti a popisy na nete nie su podrobne, co sa tyka programov.

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2016

(naposledy upravené 6. novembra 2016)

Zakúpený v XXLTUZEX

• Vsadili sme na práčku značky AEG pretože naša stará AEG-čka slúžila pez poruchy vyše 8rokov a to prala kaźdý deň a navyše z domu odchádzala ešte funkčna poslúžiť dalšej rodine :) . S novou zatiaľ veľká spokojnosť a dúfam že aj s výdržou budeme rovnako spokojný.
  • Na práčke bola nálepka na ktorej bola uvedená 10 ročná garancia na motor a nie doživotná záruka. No keď nám celá práčka dožije 10 rokov bez poruchy budeme maximálne spokojný ;)
  • Programy sú dosť dlhé a treba kombinovat tlačidlá eco a úspora času inak si pôjde vyšše 4 hodiny a to je dosť!

Používame ju druhý týždeň s tým že si oddýchla iba jeden deň, takže zatiaľ si vychutnávame programy. Pri programoch kde sa dá použit tlačidlo ECO sme začali použivať odložený štart tak aby sa sama spustila v noci a doprala ráno. Je tichá no nezdá sa nám tichšia ako naša stará AEG-čka.

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Anonym Anonym

Pridané: 29. októbra 2016

• Super. Treba zvoliť správny program a ususi super a pomerne rýchlo. Veci skladám do skrine a pekné sa vyrovnajú.pradlo je makucke. Úspora času veľká pomoc.
  • Treba žehliť košele a blúzky a posteľné prádlo ale nemôžem chcieť všetko. Trosku zmolkuje oblečenie.

Super pomocník hlavne v zimnom obdobi

Overený zákazník www.xaurum.sk Overený zákazník

• Kvalita susenia
  • Rychlost susenia
  • Spotreba
  • 10 rokov zaruka na motor
  • Moznost napojenia do odpadu ( sucast balenia )
  • Tepelne cerpadlo
  • Zatial nic iba to ze som ju nekupil skor :-)

Na dnesnu dobu som prekvapeny z celkoveho prevedenia susicky , vyzera kvalitne aj sa tak zatial sprava. Ale co je hlavne je to uzasny pomocnik v domacnosti. Nikdy sme ju nemali ale uz si to bez nej nevieme predstavit. Ziadna nadmerna vlhkost v dome zo susenia a veci su velmi prijmne a mekucke. Prestali sme pouzivat avivaz a veci su vonavejsie a maksie ako pri pouziti avivaze a klasickom suseni. A co je naj vyhoda netreba zehlit :-) susicku urcite doporucujem kazdemu kto ju nema a uvazuje o nej nedajte sa odradit je to genialna vec

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

AEG HK 955070 XB

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 6. júla 2015

Zakúpený v OKAY.sk

Zvykáme si, super ovládanie jednoduché.

Overený zákazník remeslo pp Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2014

Zakúpený v remeslo pp

• Výkon
  • Ergonomia
  • Profi nástroje

Produkt odporúčam
Všestranné využitie
doporučujem k nástrojom v dielni

Overený zákazník remeslo pp Overený zákazník

Pridané: 5. mája 2014

(naposledy upravené 5. mája 2014)

Zakúpený v remeslo pp

Overený zákazník ihrysko.sk Overený zákazník

Pridané: 22. februára 2014

Zakúpený v ihrysko.sk

• zabavna hra
  • vela kombinacii ako hrat
  • silna interakcia medzi hracmi
  • napatie dokonca
  • jedna partia do 30-40 minut
  • treba vediet po anglicky aspon základy
  • grafika je fajn, ale niektore prvky hry mohli byt graficky viac vyznacene (power station a plaza by malo byt vyraznejsie)

hladal som rychlu hru, ktora nie je len o nahode pre 5 hracov, ktora ma silnu interakciu medzi hracmi

tuto hru bezne hravam aj sam, simulujem hru 2 hracov a jej kombinacne moznosti ma stale bavia

komponenty su trvanlive

je to trosku ako Carcassone, ale je to dynamickejsie s vacou interakciou medzi hracmi a vacsim vzajomnym skodenim

cena je za kvalitu prijatelna

vhodna pre ludi, ktori maju radi kombinovanie novych moznosti a nevadi im vzajomne skodenie

kupu nelutujem, naopak sa z tejto hry velmi tesim

hrje vyborny filler,alebo tiez vhodna ako turnajova hra na cely vecer

pravidla su velmi jednoduche, zaklad sa vysvetli za 3 minuty, bodovanie za dalsich 5

AEG HBS 1000 E

AEG HBS 1000 E

Anonym Anonym

Pridané: 3. marca 2011

• rýchla spesná dobre sedí v ruke
  • zatiaľ ziadne

je to jehnoducho dobrá kúpa

Zobrazujem 321 - 331 zo 331 recenzií 1...13 14 15 16 [ 17 ]